Jdi na obsah Jdi na menu
 


skip beat

skip beat-

OBRÁZKY-VIDEA-

 

RECENZE- Přísloví praví, že láska a nenávist jsou dvě strany téže mince. Od jedné ke druhé je to jenom krůček. Protože ačkoliv jsme někoho milovali z celého srdce, pokud nás zradil, pokud nám strašlivě ublížil a zlomil srdce, je dost možné, že už se na něj nikdy nebudeme moci v klidu podívat a začneme ho nenávidět. A nejspíš ještě víc než jak jsme jej kdysi milovali. Je to jako se stromy a plevelem. Láska a důvěra potřebují čas, aby vyrostly, ale stačí párkrát správně seknout a zhroutí se k zemi. A tam, kde se zbortila láska, tam nejlépe bují nenávist. A nenávist žádá pomstu.
Mogami Kyoko měla dvě práce, aby mohla platit luxusní byt, a i po návratu z práce dřela jako kůň. Na jiné radovánky a vysněné nákupy neměla ani čas a ani peníze. Ale byla šťastná. Takhle se totiž dřela pro svoje zlatíčko, miláčka, nový japonský idol Fuwu Shotara. A co by pro svého Sho-chana neudělala, že? Vždyť on jí tolik potřeboval. Když odcházel z domova v Kyotu, kde měl jednou zdědit lázně a kde ho rodiče chtěli oženit za nějakou nudnou dívku, když odcházel za slávou a lepší budoucností, řekl Kyoko, aby šla s ním, protože on ji potřebuje. A Kyoko šla.


Jenže muž je bytost od přírody všemi mastmi mazaná, zvlášť pokud si má ulehčit práci. Milý Sho-chan nepotřeboval Kyoko jako kamarádku, důvěrnici, neřkuli milenku, on prostě jen potřeboval levnou pracovní sílu, co uklidí byt, uvaří a pokud se za ní občas staví, bude pochlebovat jeho egu. Dařilo se mu to pěkně. Jednou ale Kyoko nesla svému pokladu oběd a našla Shotara, jak se plazí po jiné a vyjadřuje se o Kyoko jako o služce a ošklivé dívce. Kyoko se naštvala a kdyby hamburgery vraždily, a bodyguardi nebyli v pohotovosti, má to Sho-chan dávno za sebou. Zdrcená a bodyguardy vyhazovaná Kyoko mu slíbila pomstu. Jenže když chcete nakopat někomu, kdo je star, musíte se stát hvězdou sami. Kyoko nelenila a vydala se na dráhu televizní hvězdy. Ta je ovšem dosti trnitá a ani spravedlivé rozhořčení ji z vás neudělá. Na Kyoko čekají překážky a tou největší je paradoxně její největší sen, pomsta totiž není to pravé, když vás mají diváci milovat.

DÍLY-